Szenvedélyes, vidám, életkedvelő srác vagyok.....ímádom élvezni az életet...adni és kapni is....ezek nem csak üres szavak, ha gondolod tégy bátran próbára
teljes mértékben heteroszexuális vagyok
NEM VAGYOK BALEK! NEM KÜLDÖK SENKINEK SEM TELEFONFELTÖLTÉST!
kellemes ismerkedést mindenkinek





